Konferanse om TISA-avtalens konsekvenser, og gratis kurs for NTLs medlemmer våren 201

NTLs medlemmer er invitert til dagskonferanse om TISA-avtalen 3. februar. Temaer for konferansen er konsekvenser for offentlig sektor, forbrukere, miljø og energi. Det blir også en oppdatering på den siste utviklingen i forhandlingene, og det kommer besøk fra Uruguay som har trukket seg fra forhandlingene.

Sted: Fagforbundet, Keysers gate 15, Landsstyresalen

Påmelding: rrh@fagforbundet.no innen 1. februar

Program

Konferansen er gratis og åpen for alle.

 

Kurs våren 2016

 

NTL avholder en rekke kurs for våre medlemmer og tillitsvalgte, både ukekurs, kortkurs og dagskurs. Kurs, reise og opphold er gratis for NTL-medlemmer. Permisjonsrettighetene til deltagelse på kurs for statstilsatte er regulert gjennom Hovedavtalen i Staten, § 34, eller tilsvarende bestemmelser innen Virke, Spekter og andre avtaleområder.

NTL er medlem av studieforbundet AOF Norge.

Kursoversikten finner du her

Publisert 28. jan. 2016 10:51 - Sist endret 28. jan. 2016 10:54