print logo

Styret i Filologisk Forening

Styret i Filologisk Forening og Uglebo vår 2017

Filologisk Forening:

Uglebo:

Leder: Bendik Brenn Egge
leder@filologiskforening.no

Styreleder:  Bendik Brenn Egge
styreleder@uglebo.no

Nestleder: Kjetil Hannemyr
nestleder@filologiskforening.no

Kjellermester: Line Øvsttun Ditman
kjellermester@uglebo.no

Økonomiansvarlig: Jakob Kaaby Hellstenius
okonomi@filologiskforening.no

Økonomiansvarlig: Markus Duna
okonomi@uglebo.no

Kulturansvarlig: Inger Helene Blegeberg Johnsen
kulturansvarlig@filologiskforening.no

Økonomiassistent:
ok-ass@uglebo.no

PR-ansvarlig: Stian Ødegaard
pr@filologiskforening.no

Innkjøpsansvarlig: Torstein Bredal Jensen
innkjop@uglebo.no

Skapansvarlig: Tobias Austrheim Harde
skap@filologiskforening.no

Funksjonæransvarlig: Isabel Bakkland
funk@uglebo.no

Administrerende leder Filologen: Anna Ringvik Bennin
filologen@filologiskforening.no

Utlånsansvarlig: Magne Klasson
utlan@uglebo.no

Internansvarlig: Håkon Weiseth
intern@filologiskforening.no

Sikkerhetsansvarlig: Elisabeth Jernæs
vakt@uglebo.no

Kjellermester: Line Øvsttun Ditman
kjellermester@filologiskforening.no

Musikkansvarlig: Terje Linchausen Christiansen
musikk@uglebo.no

IT-ansvarlig: Nikolas Papaioannou
it-ansvarlig@filologiskforening.no 

Kaféansvarlig: Christian Køhler
kafe@uglebo.no

 

Kaféfunksjonæransvarlig:  Kristina Birgitte Duna
kafe@uglebo.no

 

Av drift@filologiskforening.no
Publisert 23. jan. 2011 20:45 - Sist endret 3. aug. 2017 21:11
Legg til kommentar

Logg inn for å kommentere

Ikke UiO- eller Feide-bruker?
Opprett en WebID-bruker for å kommentere