print logo

Styret i Filologisk Forening

Styret i Filologisk Forening og Uglebo vår 2018

Filologisk Forening:

Uglebo:

Leder: Inger Helene Johnsen Blegeberg
leder@filologiskforening.no

Styreleder:  Inger Helene Johnsen Blegeberg
styreleder@uglebo.no

Nestleder: Elisabeth Jernæs
nestleder@filologiskforening.no

Kjellermester: Kjetil Hannemyr
kjellermester@uglebo.no

Økonomiansvarlig: Jakob Kaaby Hellstenius
okonomi@filologiskforening.no

Økonomiansvarlig: Karl-Ivar Bergo
okonomi@uglebo.no

Kulturansvarlig: Christoper Haakon Syvertsen
kulturansvarlig@filologiskforening.no

Økonomiassistent: Håkon Reutz
ok-ass@uglebo.no

PR-ansvarlig: Isabel Charoenjit
pr@filologiskforening.no

Innkjøpsansvarlig: Nikolai Heie Nikman
innkjop@uglebo.no

Skapansvarlig: Tobias Austrheim Harde
skap@filologiskforening.no

Funksjonæransvarlig: Andreas E. Eive
funk@uglebo.no

Administrerende leder Filologen: Anna Bennin
filologen@filologiskforening.no

Utlånsansvarlig: Magne Klasson
utlan@uglebo.no

Internansvarlig: Jan Ove Storesund
intern@filologiskforening.no

Sikkerhetsansvarlig: Silje Apeland
vakt@uglebo.no

Kjellermester: Kjetil Hannemyr
kjellermester@filologiskforening.no

Musikkansvarlig: Håkon Weiseth
musikk@uglebo.no

 

Kaféansvarlig: Marius Hillestad
kafe@uglebo.no

 

Kaféfunksjonæransvarlig:  Siri Marie Fjeld
kafe@uglebo.no

 

Av drift@filologiskforening.no
Publisert 23. jan. 2011 20:45 - Sist endret 15. jan. 2018 11:12
Legg til kommentar

Logg inn for å kommentere

Ikke UiO- eller Feide-bruker?
Opprett en WebID-bruker for å kommentere